a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt et.

Contact

620 Eighth Avenue, New York, United States of America + 555 786 897 Mon-Sat, 9:00 am-7:00 pm Mail us office@example.com

Share

a

TEKNOLOJİ ÜRETİYORUZ Temizleme, Öğütme ve Paketleme makineleri başta olmak üzere birçok alanda teknoloji üretiyoruz. Değirmen ve tohum fabrikaları kuruyoruz. Müşterilerimize çözümler üretiyoruz. SERVİS HİZMETİ Satış sonrası servis hizmeti ile her zaman müşterilerimizin yanındayız ve onlara en kısa zamanda kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

ITM`E BAKIŞ

ITM Industry Technology Machines kurumsal kimliğimiz hakkında Firma Profili sayfamızda sizlere daha fazla bilgiler sunuyoruz.

HİZMETLER

Proje, Proses, Arge, Diagram, Üretim, Satış Sonrası Destek, Montaj ve daha bir çok hizmetlerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

ÜRÜNLER

Son teknoloji ürünlerimizi sizler için üretiyoruz. Hiç durmadan Arge ve Tasarım çalışmalarımız ile ürünlerimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Faaliyet Alanları

Tahıl Öğütme Teknolojisi, Buğday Unu Fabrikaları, Buğday İrmiği Fabrikaları, Mısır Unu Fabrikaları, Mısır İrmiği Fabrikaları, Arpa Unu Fabrikaları, Soya Unu Fabrikaları, Yulaf Unu Fabrikaları, Pirinç Unu Fabrikaları, Tohum İşleme Teknolojisi, Bakliyat İşleme Teknolojisi, Yem Öğütme Teknolojisi, Kümes Haynanı Yemleri, Geviş Getiren Hayvan Yemleri, Su Ürünleri Yemleri, Evcil Hayvan Mamaları, Tahıl Taşıma Ve Depolama Sistemleri, Diğer Endüstriyel Makine Ve Tesisler, Biber Salçası Üretim Teknolojisi, Domates Salçası Üretim Teknolojisi, Yedek Parça

Haberler

    Sorry, no posts matched your criteria.

Blog